Poland

Fantastyczne zdjęcia RAW z Marsa pokolorowane i przeskalowane do 4K przez SI

pokaż komentarz

@droid43210: Gadasz, jakbyś słowik cytował. On się tylko spytał o to dlaczego są czarnobiałe, a nie co to jest RAW. I kompletnie nie przemawia do mnie to, że jak zrobię zdjęcie czarno-białe, to będzie ono lepszej jakości, niż gdybym zrobił je w kolorze. Dla twojej wiedzy zdjęcia RAW też są w kolorze.
W dodatku jesteśmy skazani na fantazje grafików i cholera wie, jak ten Mars tak naprawdę wygląda. Od dłuższego czasu staram się znaleźć zdjęcie z powierzchni Marsa, które by ukazało, jak tak naprawdę ta planeta wygląda, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo to wszystko fantazja "grafików-malarzy".
I tak się jedno zdjęcie powierzchni różni od drugiego, a to ta sama planeta. Nie ma najmniejszego sensu ich oglądać, bo jak wygląda kamień i pasek wie każdy. Liczyłem, żeby dowiedzieć się jakie kolory tam są. Jak wygląda wschód i zachód słońca, ale w XXI w. zdjęcia od NASA to fantazja grafika.

Football news:

Tedesco has discovered Promes from a new angle: he is also great between the lines. Grigoryan about the midfielder
Manchester United and Arsenal are Interested in midfielder Fluminense Martinelli, compensation - 40 million euros
Courtois on 2:1 with Barca: Real showed that they can fight
Messi has not scored against Real Madrid since May 2018
Zinedine Zidane: Real Madrid beat Barca deservedly. You can't blame everything on the judge
Ronald Koeman: The referee should have taken a clear penalty. But Barca will have to accept it again
Sergi Roberto on Braithwaite's fall: I was surprised that the referee immediately said that nothing had happened. He did not address VAR