Poland

Fala protestów w stolicy! Rolnicy jadą na Warszawę.

pokaż komentarz

@veldrinn: @Jedzid123:

Ta ich krytykowałem i zdania nie zmieniłem, więc nie wiem o co wam chodzi. Pragnę zauważyć, że obecne protesty skupiają się na centrach miast, czyli właśnie miejscach które są centrum życia społecznego.


Ludzie głównie skupiają się na stawianiu zniczy przed biurami posłów PiS czy przed kościołami, a nie uprzykrzaniem życia wszystkim innym.

I druga sprawa, raczej nikt nie zarzuci feministkom, że głosowały na PiS, w przeciwieństwie do rolników.

Mimo wszystko bardzo pochwalam to, że są zamiary poparcia obecnych protestów przez inne grupy, bo inny mój zarzut wobec niektóych protestów, to to, że trzeba było protestować jak KOD był na ulicach, a nie śmiać się z nich i łykać rządową nagonkę na protestujących. Dobrze, że niektórzy zaczynają rozumieć sytuację i myśleć w sposób "następny mogę być ja, więc to też moja sprawa".

Wystarczy popatrzeć na to co działo się w USA, a co przeciętny wykopek nie może pojąć, bo nie umie myśleć. Tam nie chodziło tylko o czarnych ale ogólnie o sytuację ubogich ludzi i brutalność policji. Amerykanie nie zachowywali się w ten sposób, że czarni to nie moja sprawa, niech sobie sami protestują. Wszyscy wyszli na ulicę i pokazali, że nie wszystko w kraju jest tak jak trzeba, nie zważając na to z jakiego powodu to się zaczęło. Natomiast na wykopie przedstawiano to jedynie jako walkę o lepsze traktowanie czarnych.

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it