Poland

Elon Musk - podziękowania od prezydenta Donalda Trumpa [PL]

pokaż komentarz

@KwadratPolski:
-Emilewicz uznałaby, że to super pomysł ale taki prywatny za bardzo.
-Morawiecki walnąłby podatek śrubkowy, powietrzny i gwiezdny liczony proporcjonalnie do odległości od ziemi. Ludzie ze strachu przestaliby podskakiwać
-Szumowski nakazałby lot w specjalnych skafandrach po miliard od sztuki (produkcji kolegi instruktora łyżwiarstwa), zaraz po zakupie kategorycznie zakazałby lotu w skafandrach na rzecz strojów kąpielowych oczywistej produkcji.
-Rakiety i tak by nie poleciały, bo wpierw Szydło dwa razy, a potem Macierewicz rozwaliłby je limuzynami.
-Kościół zdecydowanie potępiłby próbę nalotu na niebiańskie sfery. Pawłowicz z Trybunału Konstytucyjnego zawyrokowałaby: Niebo tylko dla Boga i Jarka. Bo wszystko co boskie to i jareczne!
-Jarek rzekłby, że loty na orbitę to totalnie głupi pomysł, bo ludzkość powinna zejść do kanałów, a nie latać w niebo. No i każdy wie, że latanie kończy się brzozami. No chyba, że to on z kotem. Ale i tak to opcja zbyt niemiecka i do dziś Polacy się głowią jak umiłowany prezes połączył lot w kosmos z Hitlerem. A wiadomo, że Hitler to Tusk.
-Duda podpisując Tarczę 10.0 uchwaliłby zakaz lotów bez zgody Jarka, ustawę o szkodliwym wpływie inteligencji i kreatywności, specustawę do spraw podejrzanych działań kosmicznych. Po czym by się uśmiechął i nagrał tiktoka krytkującego opozycję za bezprawne stępienie ostrego cienia mgły!
-Sasin zorganizowałby przymusowy próbny lot za 500 miliardów bez próbnego lotu oczywiście, tylko opłata.
-Wyszedłby Gowin i powiedział, że się nie zgadza ale sam nie wie na co, ale Mózg ma chyba rację mimo, że uważam jak prezes.
-Mózg w niewyjaśnionych okolicznościach popełniłby samobójstwo zachłystując się wodą i topiąc się na deszczu.
-Protestowałby Stonoga...z więzienia.
-A to wszystko wina PO!! Powaga! (60 gr piechotą nie chodzi ;)

Miesiąc od udupienia projektu powstałby rządowy zespół typu Port Lotniczy, z planem dokładnie takim jak Możga, przy czym budżet x15, prezesem z pisowskiego nadania, lotem tylko do Modlina, bo nie można latać dalej niż 500+km, tygodniówkami modlitewnymi za powodzenie lotu, a ludy na całym świecie obserwowałyby z dumą i podziwem starania Polaków przynajmniej tak orzekłaby jedyna, prawdziwa i najwiarygodniejsza z wiarygodnych, krystalicznie czysta jak woda Kryniczanka stacja TVPis która propagandą rzyga i głosi tylko prawdę! (jakoś na chleb muszę zarabiać...wybaczcie wykopki, 60 gr po raz drugi)

I tak polski Mózg by poleciał...do pierdla za zbyt totalnie opozycyjne poglądy, wierchuszka pisowska zgarnęłaby miliony, a lud szczęśliwy cieszylby się, że przodujemy we wszechświecie, no przynajmniej z Żoliborza do Modlina, a to już coś i UE nam nie będzie bruździła.

Football news:

Bonucci on Juve's draw with Atalanta: We must look at the result. This is how Championships are won
Sterling surpassed Yaya Toure to become Manchester City's 2nd goalscorer in the history of the Premier League
Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls