Poland

ELON MUSK, JAY LENO w cybertracku

pokaż komentarz

Jak dla mnie mogłoby nie być tej niezgrabnej żaby o nazwie Y.

@incydent_kakaowy: Ta żaba będzie się sprzedawać lepiej niż 3. Lepiej wykonana, tańszym kosztem, znacznie lepsza konstrukcja no i większy samochód to jest coś co ludzie teraz chcą. Mode 3 jest za mały dla przeciętnej rodziny, zwłaszcza amerykańskiej. To jest w większości wozidełko na (małe) zakupy, jako kolejny samochód w garażu.

Model Y może z powodzeniem służyć jako podstawowy samochód, żeby zawieźć dzieci do szkoły, do pracy, na zakupy, na krótką wycieczkę, przewieźć jakieś szpeje w bagażniku, etc...

Brzydki? Kwestia gustu. Według klasycznych kanonów piękna, cyber to dopiero jest brzydki ;-) W przypadku tego nadwozia, miernik brzydoty musi mieć dodatkową skalę ;-) Żeby nie było, mi się podoba na zasadzie - mam dość obecnych krągłości, przetłoczeń, udziwnień w karoseriach samochodów. Zdecydowanie wolę "gładkie", opływowe, bez tych wszystkich załamań, guzów, dziwacznych lamp, etc... Cyber to jest już totalna abstrakcja ;-)

BTW. Polecam kanał https://www.youtube.com/channel/UCj--iMtToRO_cGG_fpmP5XQ gościu rozbiera różne modele Tesli na kawałki i porównuje z innymi samochodami. To nie jest "garażowy" kanał, to jest profesjonalista, który całe życie pracował w auto-moto a teraz ma firmę, która robi szczegółowe analizy samochodów. Np firmy motoryzacyjne zlecają mu rozebranie na części samochodu konkurencji i zrobienie raportu jak jest zbudowany i oszacowanie ile kosztuje jego budowa (taki raport to nawet 20000 stron, tak 20 tysięcy!!!).

Football news:

Tiago put his house in Munich up for sale. Liverpool was Interested in him
Glushakov before the game with Spartak: I have no problems with the fans
Olivier Giroud: I'm Glad that my goal helped Chelsea win
Hulk: the Contract with Shanghai ends in December. I don't want to play in China anymore
Inter will extend their contracts with Handanovic and D'ambrosio until 2022
Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo