Poland

Elon Musk is asked to launch satellite Internet in Belarus

 •  

  pokaż komentarz

  Tak bym obstawiał.

  @wredny_barteK: Nikt nic nie będzie zestrzeliwał w kosmosie bo latające wokół orbity odłamki są niebezpieczne dla wszystkiego.

  Proces w USA, miliardowe pozwy, bankructwo. Jest coś takiego jak prawo międzynarodowe.

  @kwanty: USA wspiera własne firmy. W życiu Musk nie musiałby wypłacać żadnego odszkodowania Chińczykom. Sędzia który by to zrobił skończyłby w rynsztoku, a po odwołaniu i tak Musk by wygrał.

  Jak nam Ruscy wstrzymali dostawę gazu albo puścili złej jakości paliwo to nie biegniemy z patykami na Moskwę tylko z papierami do Brukseli. Tam w oparciu o kontrakt i przepisy prawa międzynarodowego odbywa się procedowanie.

  @kwanty: Rosja ma bardzo bliskie interesy z Europą więc musi się jako-tako trzymać ich decyzji, ale równie dobrze może mieć wyj%@#ne.

  Natomiast Amerykanie i tak są w wojnie handlowej z Chinami. I to Chiny bardziej potrzebują USA niż na odwrót. A że to nawet nie jest cywilizowany kraj to kto będzie dawał j%@#nie o jakieś spory finansowe USA z Chinami. Oni tam ciągle mają spory.

  Nie ma co porównywać sytuacji w której taki Gazprom może mieć na pieńku z całą Unią Europejską i cywilizowanym światem. Poza tym Europa też by nie dawała j%@#nia że Chińczycy chcą jakieś kasy od USA xD Nie nasz biznes. Nikt tych Chińczyków nie poprze poza może Rosją i Iranem, ale na słowach poparcia się skończy.

 • Football news:

  Zinchenko will miss at least three weeks due to injury
  Bayern want to buy Kramaric. He scored a double against Munich last week
  Benfica coach on Dias' departure: We are only financially weaker than the city. He is leaving a bigger club
  Milan and Ajax want to sign Atalanta defender Gemiti
  Manchester United wanted to rent Chiesa. Fiorentina denied
  Kuizans will sign a 4-year contract with Leeds. Bayern will be able to return the midfielder within two years
  I want to play football in the Amateur League. How much does it cost?