Poland

Dzieci zostały w szpitalu bez rodziców. „Płaczę dzień i noc”

pokaż komentarz

To jest najlepsze rozwiązanie, są koszty ale lepszej opcji nie ma

@wiencejfakingcaptcha: Co za brednie, trauma dziecka może rodzić nieodwracalne skutki. Przecież to jest łamanie praw człowieka.


Choćby Art 8 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.
Art 5 ust lit e stanowi że wolności można pozbawić w w celu zapobieżenia szerzeniu przez nią choroby zakaźnej - ale to musi być chory, a nie widzimisię. Co w gruncie rzeczy odnosi się do całej tej hecy.

Już nie mówiąc o Konwencji praw dziecka Art 9 ust 1

1. Państwa-Strony zapewnią, aby dziecko nie zostało oddzielone od swoich rodziców wbrew ich woli, z wyłączeniem przypadków, gdy kompetentne władze, podlegające nadzorowi sądowemu, zdecydują zgodnie z obowiązującym prawem oraz stosowanym postępowaniem, że takie oddzielenie jest konieczne ze względu na najlepiej pojęte interesy dziecka.

Dyrektor szpitala raczej nie mieści się w tej definicji.

BTW. Ja już siły nie mam do takich jak Ty. Łykacie tą papkę z TV i powtarzacie. Na całym świecie zmarło z objawami koronowirusa 70 000 ludzi. Nie w Polsce, nie w Europie. Na całym świecie. Weź to sobie przez liczbę ludności.


Na zwykłą grypę umiera ok 650 000 rocznie.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--grypa--hiszpanka---porownanie-liczby-chorych-i-zgonow--infografika-,artykul,96314372.html

pokaż spoiler Ja wiem, że nagle dotarło do Was że istnieje śmierć i w TV mówią że 80% ludzkości umrze, ale trochę umiaru w tej panice i trochę godności.

Football news:

Chelsea has a verbal agreement with Werner. The documents are almost ready
Bonucci on the move to Milan: It wasn't useless. I have become a better person
LeBron, Liverpool and Barcelona support the protests in the US. It is (almost) impossible to understand why, but let's try
Handshakes are now banned, but where did they come from and when did they come to football? By the way, they were banned even in the 20s after the Spanish
Agent about the possible departure of Saul from Atletico: He is already at a very big club
Menezes is close to moving to Regina. The club can enter Serie B
Balotelli refused to terminate his contract with Brescia. The club notified him of his dismissal