Poland

Dostał mandat za kradzież paliwa przez... pomyłkę pracownicy stacji...

pokaż komentarz

Moja historia z czasów studenckich:
Ziomek pracował na stacji benzynowej to czasami wieczorem wpadałem jak było po drodze i se dyskutowalismy bo ruchu dużego nie było. Pewnego razu bbyłem swiadkiem takiego zdarzenia:
Przychodzi typ, bierze piwo z lodówki i podchodzi do kasy mówiąc jedynie "kartą zapłacę". Dziewczyna, która obsługiwała kasę policzyła piwo, zrobila transakcje, typ odszedł.
Dopiero gdy wsiadł do rozklejającego się golfa III stojącego przy dystrybutorze zorientowala się że typ zatankowal. Gdy odjechał nie płacąc za paliwo, ziomek pojechał za nim i na najbliższych światłach poinformował go, że rachunek za paliwo nie został uregulowany. Za kilka minut typ wrócił na stację i zaczął drzeć japę na dziewczynę, która go obsługiwała, twierdząc przy tym, że został skompromitowany przed swoją narzeczoną (różowa siedziała w golfie). Obrażony łaskawie uregulował rachunek i poszedł rzucając k***ami i mamrocząc coś tam.
Morał z tej historii: uważam, że to klient powinien powiedzieć przy kasie co kupił i co zatankowal a znalezisko może opowiadac o zdarzeniu w podobnych okolicznościach, bo ludzie są różni.

Football news:

Nikolic was sent off for arguing with the referee over a CSKA penalty. He got two yellows in 10 seconds
Ronald Koeman: Barcelona must win every game. Proud of the team
Gerard Pique: I'm proud of Barca. The team showed that they are still alive
Guardiola on 20 consecutive wins: One of the major achievements of his career, given the schedule, the pandemic
Lopetegui received a yellow card, demanding to remove Messi in the match Sevilla - Barcelona
Messi has 22 (18+4) points in 23 games for Barca in La Liga
Nemanja Matic: For Manchester United, every game is a final. We will lose points - it will be difficult to catch up with City