Pierworodny syn Krzysztofa Ibisza coraz bardziej przypomina swojego ojca. 19-latek odziedziczył po słynnym prezenterze czarujący uśmiech i nosi nawet podobną fryzurę. Możemy się o tym przekonać patrząc na zdjęcie, które opublikowała jego mama Anna Zejdler.


Maksymilian, najstarszy syn Krzysztofa Ibisza, własnie skończył 19 lat. Relację z urodzin na InstaStory zrobiła jego mama i była żona prezentera, dziennikarka Anna Zejdler (byli małżeństwem od 1998 do 2004 roku).

Jedną z fotografii podpisała: "19 lat temu zostałam mamą". Na innej pozowała ze swoim synem, który wygląda dosłownie jak... młodych Krzysztof Ibisz.

A jak wyglądał Krzysztof Ibisz w młodości? Poniższe zdjęcie opublikował w związku z 70. urodzinami, które w tym roku obchodzi Szkoła Filmowa w Łodzi. "Jestem dumny , że zostawiłem swój ślad w tym legendarnym miejscu. Celuloidowo ściskam wszystkich związanych z Jubilatką! 100 lat!" – napisał w poście gwiazdor.54-letni Krzysztof Ibisz zdradził niedawno swój sekret na wiecznie młody wygląd. – Dobre zdrowie, młody wygląd i znakomite samopoczucie zawdzięczam zaledwie trzem czynnikom: aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i regeneracji – wyznał "polski Benjamin Button".Dodał też, że ma jeden krem do twarzy, piankę do golenia i nożyk. A treningi urządza sobie w domu.