Poland

DLACZEGO SZWAJCARIA NIE JEST W UNII EUROPEJSKIEJ?

Luuudzie... ale gdzie porównanie do górskiej fortecy, której się nikomu nie opłacało atakowanie od wielu wielu lat? Która poprzez to mogła rosnąć i rosnąć w spokoju.
Porównanie ich do nas, to jest pomyłka i wręcz obraza dla nich. Oni wychowali sobie dużo dużych i zaawansowanych przedsiębiorstw: ABB, Nestle, Roche, Novartis, Pilatus, Glencore, UBS. Do tego grzebią przy złocie i są jednym z eksportowych liderów w medykamentach. To jest światowy nr 2 pod względem wartości eksportu leków. Oni tego więcej sprzedają niż USA i Chiny razem wzięte. Ktoś kto chce się wzorować na Szwajcarii i mówi o możliwości wyjścia z UE, nie ma pojęcia jaka dzieli nas przepaść. My wydajemy na R&D 1.2% PKB, gdzie oni 3.37%.
Husarze... za robotę się weźcie, a nie Polendy wam w głowach. Dostaliście trochę pieniędzy z unii, to wam sodówka do łbów uderzyła i jak zwykle zamiast chłodnej kalkulacji, to wymyślacie teorie z czapy.

źródło: cdn.howmuch.net

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years