Poland

Dezinformacje TVPolsat 24.02.2021

 •  

  pokaż komentarz

  w materiale jest jeden fakt, który należy uściślić - w momencie, w którym mowa o finansowaniu tego "Laboratorium..." (ok 7:40) jest mowa o tym, że finansowane jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości - czyli "moich i Twoich podatków". na pewno jest to bulwersujące. fakt. ale najbardziej bulwersujący jest nie sam fakt tego, że finansowanie działalności pro-koscielnej jest finansowane z budżetu państwa (bo w Polsce to i tak "normalne"), ale fakt, że robi się to ze środków Funduszu Sprawiedliwości, który jest przeznaczony na pomoc ofiarom przestępstw.

  podsumowując - finansowanie działalności pro-kościelnej tego "Laboratorium..." jest sposobem na pozbawienie środków jakie należy się ofiarom. i to jest skandal. to jest granda. to jest wsyd dla całego kościoła.


  chciwość kościoła katolickiego w Polsce przyprawia o obrzydzenie.

 • Football news:

  Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
  Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
  AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
  It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance
  Premier League clubs have abandoned the Super League under threat of suspension from national tournaments (The Guardian)
  Juventus is not giving up on the Super League. Roma demands that Juve, AC Milan and Inter withdraw from the project
  We made a mistake and we apologize. We heard you. Arsenal's open letter of apology for Super League