Poland

Dane policji: 450 tysięcy protestujących w całym kraju

pokaż komentarz

@makgyvergaleriapl: Chyba nic śmieszniejszego nie przeczytam. Chcesz mi powiedzieć, że ktoś komu chce się protestować nie pójdzie na wybory?
Ludzie którzy nie chodzą na wybory tym bardziej mają wylane na takie wydarzenia i siedzą w domu. Trzeba się po prostu pogodzić z faktem, że połowa społeczeństwa to mix katolików i postkomunistycznej mentalności do których propaganda PiS bardzo trafia i jest dla nich wygodna.

Mi już nie zależy na tym kraju, bo się z tą prawdą pogodziłem. Złe korporacje, które rozkradają nam zakłady, źli Niemcy, Polak najmądrzejszy na świecie, tylko inni mu nie pozwalają być bogatym, Polacy zbawcy narodu, Papież zbawcą Polski, zabrać bogatym i dać prawdziwym Polakom, PiS tylko wyciągnął z Polaków to co sami bali się głośno powiedzieć.

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it