Poland

Cztery zera na masce

  •  

   pokaż komentarz

   @Afrobiker moc auta nie ma nic do rzeczy tu, nawet jakby miał 1000KM to auto zrobiłoby to samo. Audi jest podsterowne i koniec. Quattro dba o to, żeby auto prowadziło się prosto i często niestety zbyt po prostej.
   ¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @kipowrot: dokładnie. Po pierwsze Audi ma napęd na 4 koła a chciał aby mu zarzuciło jak BMW z napędem na tył. Po drugie ciekawe też czy pamiętał o wyłączeniu kontroli trakcji przed takimi numerami na piasku. Elektronika stara się ograniczyć to co On chciał osiągnąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @G_Rav jw. Samochody są ok, ale fanbaza tej marki sprawia, że jak widzę ten znaczek, to domyślam się kiepsko jeżdżącego dzbana przekonanego, że jest mistrzem kierownicy. Warto stosować wobec nich zasadę bardzo ograniczonego zaufania, bo często trzeba korygować ich błędy na drodze, takie jak chociażby zmiany pasów bez sygnalizowania (co w sumie jest jakaś dziwną, masową przypadłością użytkowników tych samochodów).

  •  

   pokaż komentarz

   @Dupa01: Nawet w mojej starej E39 kontrola trakcji była taka, że nie dało się z piskiem ruszyć. Nawet na śniegu ciężko było bączka wykręcić, a co dopiero z napędem na 4 koła. No debil i tyle ¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @brakloginuf: W sumie to chyba tak wyglądają te "polskie tory" xD Same kółka, ósemki i szykany do bączków dla czereśniaków w betkach, do tego najdłuższa prosta 500m, że ledwo się rozpędzisz. Ale niech ktoś tylko minie jakiegoś kapelusznika, czy ultrapoprawnego wykopka na autostradzie, jadąc np. 150-160 xD

   hurr durr ić na tur szaleć, pyracie!

  •  

   pokaż komentarz

   @brakloginuf: No o tym nawet nie wspominam - januszom aż się wąs na szyi zaciska, bo przecież miały być "HEHE OKAZYJNIE TANIE" apartamenty "KOŁO SAMEGO MJASTA, GRAŻYNKO! BENDZIEM JAK TE MIASTOWE!", a tam się okazało, że "jakiś tor już jest!" tudzież "łolaboga lotnisko za oknem- WYROSŁO! Samo z siebie!"

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Football news:

Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton
Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952