Poland

Czarzasty: Czas dialogu z biskupami minął. Jestem za opcją zero

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo Czarzasty!
  A teraz zgodnie z jego podejściem znieśmy przywileje górnikom, żołnierzom, antypolskiej policji, rolnikom itd.
  Z tym że tego już pan Czarzasty nie powie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   i politykom...tego żaden polityk nie powie

   @lonegamedev: Cała "opozycja" głosowała razem z PiS za podwyżkami dla polityków... wyjątkowa jednomyślność, sztama ponad podziałami. To jak się starają dla Polski rozdziera mi serce...

  •  

   pokaż komentarz

   Cała? Oj, chyba mijasz się z prawdą.

   @wszyscy: Może kogoś pominąłem, jak masz dokładne informacje to wrzucaj. Wszyscy z chęcią zobaczą prawdę jak kto głosował, nie jestem jakimś durnym propagandzistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Osobny koment. bo już nie mogę edytować:
   W sumie z PSL+K'15 to -niemal- sam K'15, bo 5/6 posłów przeciwko:

   PSL-Kukiz’15
   Jolanta Fedak (PSL)
   Paweł Kukiz Paweł (K’15)
   Paweł Szramka (K’15)
   Agnieszka Ścigaj (K’15)
   Stanisław Tyszka (K’15)
   Stanisław Żuk (K’15)

  •  

   pokaż komentarz

   Osobny koment. bo już nie mogę edytować:
   W sumie z PSL+K'15 to -niemal- sam K'15, bo 5/6 posłów przeciwko:

   @wszyscy: Podałeś jedną partie, spodziewałem się że podasz wyniki głosowania ze wszystkich. Jeżeli masz to poproszę...

  •  

   pokaż komentarz

   Cała "opozycja" głosowała razem z PiS za podwyżkami dla polityków...

   @KazPL: co nie zmienia faktu, że pomysł i wykonanie zawdzięczamy "prawicy" i oni są centrum zepsucia. "Opozycja" tylko do nich przystała (#hatfu im za to oczywiście...)

  •  

   pokaż komentarz

   podaj mi przykład choć jednego górnika, który za zgwałcenie dziecka dostał karę zmiany kopalni, to wtedy twój wysryw będzie miał sens

   @boskakaratralalala: A czy ja coś pisałem o gwałceniu? Chyba pomyliłeś adresy. Wróć do kopalni i ciesz się, masz przywileje o których Polak ciężko pracujący może pomarzyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Z tym że tego już pan Czarzasty nie powie...

   @KazPL: mylisz się, Pan Czarzasty powie wszystko do czasu jak jest w opozycji, a jak nie daj Boże dojdzie kiedykolwiek do władzy to w ferworze i amoku ustawiania siebie i kumpli na stołkach zapomni o tym co mówił. Już to przechodziliśmy kiedyś, przechodzimy i teraz.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie to, żebym oskarżał czarzastego osobiście, ale to Kwaśniewski podpisał konkordat jako ówczesny prezydent (chociaż jeśli dobrze kojarzę, klub SLD wówczas był przeciw), chociaż mógł zastosować weto. Za te patologiczna sytuacje należy wiec winić rządząca wtedy koalicje AWS-UW, prezydenta Kwaśniewskiego, i wszystkie rządy (w tym SLD), które teraz mówią dość, a wcześniej mimo posiadania dużej władzy nie zrobiły nic w kierunku odspawania katabasow od fruktow, pewnie tez dlatego, ze podobnie do tfu pisu korzystali na tym układzie. Mimo wszystko ma racje, te czarna zarazę należy odspawac od choć jednej złotówki z budżetu, przywilejów emerytalnych i gromadzenia hektarów ziemi, ale podobnie należy odspawac od publicznych przywilejów górników, mundurowke, olbrzymia ilość urzędników (żeby nie spowodować paraliżu w świadczeniu usług urzędowych należy po prostu uprościć przepisy), a na wyższe stanowiska urzędnicze i w Spółkach SP przywrócić konkursy i kompetencyjnosc kandydatów, dodatkowo wiekszosc SSP poza strategicznymi dla bezpieczeństwa państwa należy sprywatyzować (jest ich [email protected]?a 700 w całym kraju, a wiekszosc chyli się ku upadłości, tam tez są zarządy i rady nadzorcze)

  •  

   pokaż komentarz

   cje, te czarna zarazę należy odspawac od choć jednej złotówki z budżetu, przywilejów emerytalnych i gromadzenia hektarów ziemi, al

   @rozbojnikalibaba: Konkordat podpisał Skubiszewski minister w rządzi Hanny Suchockiej. W ostatnich dniach funkcjonowania jej rządu. W nagrodę była wieloletnią ambasadorką w Watykanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @rozbojnikalibaba: W sumie nie wiem czy ich tak do końca za to można obwiniać. Ogólnie klimat lat 90 był taki, że ludzie gdzieś tam z tyłu głowy mieli taką myśl, że kościół jest instytucją, która będzie sobie po woli mijać, aż w końcu któregoś dnia dojdźmy do etapu, na którym jest zachód. To samo zresztą tyczy się nacjonalizmu czy bogoojczyźnianości w stylu pisowskim. Przecież jeszcze za PO niewielu brało pod uwagę, że PiS jest w stanie przekroczyć tyle granic ile zdołał przekroczyć i myślano, że orbanizm to taka tam węgierska specyfika, u nas nie do przyjęcia. SLD i reszta chciała po prostu pokazywać, że nie są tymi [email protected] komuchami, którzy walczą z kościołem wychodząc z założenia, że to nie zaszkodzi, bo laicyzacja będzie następować, kościół i tak będzie umierał śmiercią naturalną, a elektorat przecież był potrzebny.

  •  

   pokaż komentarz

   @NygusII: W 93’ Kubiszewski zawarł umowę międzynarodową z nuncjuszem, ale wymagała ona ratyfikacji przez przyjęcie odpowiedniej ustawy, co miało miejsce w 1998 i przyjęte głosami AWS-UW, a podpisane przez Kwacha.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Leicester and Southampton played out the FA Cup semi-final. This will be English football in the Super League
Tottenham sacked Mourinho
Koeman will remain Barcelona coach. Laporta will support him after winning the Spanish Cup
The idea of a Super League is more than 20 years old. Let's briefly tell its story
Ferdinand on Super League: This is a war against football, a disgrace. A closed institution for big shots. This is just business
Is this what our dream changes look like?
Sanya about the Super League: I'll finish watching football. This is not the football I know