Poland

Czapka policjanta

pokaż komentarz

@KwadratPolski: Śmiejesz się z człowieka który może się nie zgadzać z tym co kazali mu robić przełożeni, ale nie ma alternatyw na rynku pracy, bo gdzie on pójdzie? Do ochrony? Musi wykonywać rozkazy. (albo musi to wyglądać jakby wykonywał)

Być może szedł do policji ideowo (wierzył w ściganie przestępców, pilnowanie porządku etc.) a teraz tłumi (albo ma taki rozkaz) protesty przeciw władzy z którą się sam nie zgadza. Naskoczyli na niego ludzie, słyszy od tłumu ,że ma [email protected]?!?!0x1.e4d3272p-1042ć, staje się wrogiem publicznym.

Pomijam za co próbował pochwycić tą osobę którą ścigał bo nie ma tego na wideo. Uznał ,że nie warto i się zawinął jak inni ludzie zaczęli go szarpać.

Nie, mógł odmówić i dołączyć do kobiet i innych protestujących, jako bohater, ale się c0rwi jako pies na posyłki Kamińskiego.

Football news:

Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season
Holand has scored 15 goals in the Champions League the fastest. 7 games better than the record
Ludicrous omission of the Champions League match: the Brugge forward did not want to transfer to the bus, and he was kicked out