Poland

Ciągniki na odsiecz kobietom. Rolnicy w akcji!

 •  

  pokaż komentarz

  Protesty powinny być wspólne: upodlone kobiety, oszukani rolnicy, okłamani górnicy, przedsiębiorcy pozbawieni środków do życia, ludzie nie godzący się na absurdalne zakazy które nic nie dają (np. zakaz wejścia do lasu, czy zamykanie siłowni ) - wszyscy jednocześnie

  •  

   pokaż komentarz

   Protesty powinny być wspólne: upodlone kobiety, oszukani rolnicy, okłamani górnicy, przedsiębiorcy pozbawieni środków do życia, ludzie nie godzący się na absurdalne zakazy które nic nie dają

   @MARCIN1142: Ale górników to ty wykreśl z tej listy.

  •  

   pokaż komentarz

   okłamani górnicy

   @MARCIN1142: dopuść górników, solidarność i inne związki zawodowe do tych protestów to gówno z tego wyjdzie. Oni to zniszczą od środka chodząc na jakieś negocjacyjne ustawki które TVP przedstawi jako sukces. Wpuszczenie jakichkolwiek znanych dotychczas struktur będzie oznaczało koniec akcji. Żółte kamizelki we Francji broniły się przed tym z całych sił.

  •  

   pokaż komentarz

   @MARCIN1142: Przecież górnicy to taki koń trojański. Dopuściłbyś ich do protestów, to zaraz rząd by im dał co chcą i wszystko innych by olali.

   Akurat oni są tak samo problemem dla reszty Polaków jak sam PiS.

  •  

   pokaż komentarz

   @MARCIN1142: zakazy dla siłowni jak najbardziej mają sens, bo w przypadku braku stosowania pewnych zasad, bardzo łatwo tam o transmisję wirusa. Pozostaje kwestia odszkodowań, których złodzieje z pisu nikomu nie wypłacają.
   PS zapomniałeś o emerytach, którym obiecano kasę a zaraz po wyborach się z tego wycofali XD

  •  

   pokaż komentarz

   @MARCIN1142: no i gdzie były te kobiety gdy protestowali przedsiębiorcy, rolnicy czy górnicy? W domu bo to ich nie dotyczyło. Ale jak kobiety strajkują to społeczeństwo cucków musi iść i pomagac. Nawet mi takich nie żal XD

  •  

   pokaż komentarz

   okłamani górnicy,

   @MARCIN1142: A gdzie Ty widzisz okłamanych górników?

   Przecież za PiS 13, 14 barbórki itp - żaden inny rząd im nie dał tyle co PiS.


   W interesie górników jest aby PiS rządził jak najdłużej, bo nikt więcej nie będzie dla nich tak hojny jak Sasin.

  •  

   pokaż komentarz

   @MARCIN1142: Absolutnie, im więcej protestów, tym więcej chaosu, im więcej chaosu tym większy problem rządzących, im większy problem, tym możliwe większe ustępstwa. Policjantów brakuje od kilkunastu lat, teraz mają jeszcze większy [email protected]?! z kwarantannami, 1 protest to dużo, ale 5 protestów to już bardzo dużo do obstawienia i pewnie oni w końcu też zaczną protestować...

  •  

   pokaż komentarz

   Protesty powinny być wspólne

   @MARCIN1142: Popieram. Produkowalismy zele antybakteryjne. Myślałem że tą branże ominie kryzys a nawet przeciwnie. Ale jak mi w maju zaj#@#li bezprawnie 90% produkcji na cele rządowe jednym dekretem i dali cenę 5 groszy wyższą na litrze niz koszty produkcji to sobie obiecałem ze nie popuszcze. Potem jeszcze sprzedazy w necie zabronili gdy nasz sklep to sklep internetowy podpiety po allegro. Żele były zle przechwywane u nich na magazynach i po 3 miesiacach nadawały sie do wywalenia. Nikt z nich nie skorzystał.

   Od tej pory gloszę jedno hasło "Zawsze i wszędzie Pis jbny będzie" .Stanę nawet z lewakami , szurami i Lgbtquerty w szeregu byleby te bulwy rozjechać. I wiele osób zaczyna myslec podobnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jak kobiety strajkują to społeczeństwo cucków musi iść i pomagac. Nawet mi takich nie żal

   @Reiden: Gardzę cuckami ale lepiej schować dumę do kieszeni i nap#@#%[email protected]ć razem w Pisiornie niz znowu sie dać podzielić przez takie pierdoły. Jak Szumi trafi do pierdla wtedy sobie bedę analizował czy byłem cuckiem czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   dopuść górników, solidarność i inne związki zawodowe do tych protestów to gówno z tego wyjdzie. Oni to zniszczą od środka chodząc na jakieś negocjacyjne ustawki które TVP przedstawi jako sukces. Wpuszczenie jakichkolwiek znanych dotychczas struktur będzie oznaczało koniec akcji. Żółte kamizelki we Francji broniły się przed tym z całych sił.

   @sicknature: trafnie

 •  

  pokaż komentarz

  A tak jechaliście po rolnikach ze to ciemnota i wieś. Brawo. Bez polityków ,gdy protesty są protestami ludu da sie zjednoczyć.

  To politycy niezależnie z jakiej opcji i trole dzielą ludzi.

  Nie znam nikogo normalnego kto byłby za zaostrzeniem aborcji. Zwykli ludzie mają umiarkowane poglądy i gdy przegnie się pałka protestują.

  •  

   pokaż komentarz

   @CorTuum: niewiem, czy lepsiejsi - maja swoj interes i tyle, ale nalezy byc swiadomym, ze sami rolnicy sa podzieleni na 2 grupy. W tej grupie juz takiej przewagi PiS nie mial podczas wyborow (choc zapewne duzo glosow tez), ale nalezy zwrocic uwage, po tym jak wybieraja sie na strajki, ze to ta bardziej zaradna grupa rolnikow o troche innym nastawieniu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it