Poland

Chińska sortownia paczek :D

pokaż komentarz

Nie tylko w Chinach tak to wygląda. Pracowałam w jednej sortowni paczek w UK i wyglądało to podobnie. Taśma szła tak szybko, że nie było fizycznej możliwości nadążenia. Gdy jechało tyle, że nie nadążało się sortować to paczki rzucało się na ziemię, aby posortować na koniec zmiany, gdy taśma się zatrzymała. Nikt nigdy nie przesuwał paczek w odpowiednie miejsce, zawsze były rzucane. Gdy pomiędzy paczkami do boxu 12 jechała na taśmie paczka do boxu 15 to nie miałam czasu tam podejść, tylko ją tam rzucałam.

Kompletnie nie ma znaczenia czy jedzie telewizor, mikrofala, zestaw szklanek czy zgrzewka szklanych piw. Wszystko jest rzucane i wszystko szybko, szybko. Dużo paczek zostaje też uszkodzonych przez właśnie takie traktowanie. Np. pendvie leżący na ziemi, rozpakowane perfumy to norma lub moje ulubione znalezisko różdżka harrego pottera. Odbiorca paczki jest niemożliwy do namierzenia po odpakowaniu przesyłki. Nie wiem jak w innych sortowniach, w mojej tak to wyglądało.

Przepracowałam tam 2 tygodnie, bo wymagała ode mnie tego sytuacja, ale są osoby które pracują tam latami. Nie wyobrażam sobie. Tempo tej taśmy to drwina z pracownika.

Football news:

Lingard scored 8 goals in the Premier League season, repeating his personal best
Antonio Conte: Inter have grown a lot in all aspects in two seasons
Vazquez will miss the rest of Real Madrid's season. He has a sprained cruciate ligament
Mesut Ozil: Real Madrid are the favourites for the La Liga title. Benzema - the best striker of the championship
Bixant Lizarazu: Benzema is one of the best players in the history of French football
A cautious line-up hurt Barca in the first half and forced them to go all-in. Second half = fun
Messi does not score against Real Madrid after Ronaldo's departure to Juve. In the last clasico before the transfer, both scored