logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Chcieli wnieść kawę do kina, wezwano do nich policję.

pokaż komentarz

Co za [email protected]@#na akcja w ogóle.

Czarę goryczy przelała się chwilę później. - Mąż zachlapał kosz i już nie możemy wejść na seans. Gdyby zostawił w biurze to ok. Ale teraz za późno. Zaproponowaliśmy, żeby dali spokój i pozwolili mi wejść do sali. Nie dostałem zgody. Pani manager wydała nam polecenie, żebyśmy opuścili kino (Tak! Klient dostał polecenie! To nie żart tylko cytat) - relacjonuje skrzywdzona kinomanka.

Pomimo braku pozwolenia ze strony obsługi kina, małżeństwo postanowiło wejść na salę i obejrzeć film. - Już się naprawdę zdenerwowaliśmy i weszliśmy na salę, usiedliśmy i oglądamy film. Po 20 minutach zatrzymano seans, zapalono światło psując nam i innym klientom miły wieczór, do sali weszło dwóch ochroniarzy z grupy interwencyjnej i poprosili nas o wyjście bo czeka na nas policja! - relacjonuje kobieta.

Przerwali seans innym ludziom, wyrzucili z kina osoby które miały bilet, zrobili z tego afere jakby tam się jacyś kibole napierdzielali, a poszło o zachlapanie kosza (na śmieci?)

Themes
ICO