Poland

CBD zabija bakterie odpowiedzialne za rzeżączkę, ZOMR oraz legionellozę

pokaż komentarz

@Arkass:
Schizofrenia owszem może się pojawić jako efekt nadużywania konopi ale jedynie pod warunkiem ze dana osoba miała do tego predyspozycje genetyczne. Schizofrenia nie może się natomiast pojawić sama z siebie wyłącznie jako efekt spożywania konopi. Należałoby zatem zadać sobie najpierw podstawowe pytanie jak wiele osób takie predyspozycje w populacji posiada. Podobnie jest z alkoholem który, nadużywany, może prowadzić to tzw. schizofrenii czy psychozy alkoholowej. Nalezy jeszcze uściślić ze korelacja pomiędzy schizofrenia a konopiami dotyczy tylko konopi z duza procentowo ilością THC, a nie tych bogatych w CBD, których to dotyczy podlinkowany artykuł.

Ponadto rzeczywiście konopie z THC maja potwierdzony negatywny wpływ na mozgi dzieci i młodzieży do mniej więcej 18-21 lat. A to z tej prostej przyczyny, ze oddziaływują na jeszcze rozwijające się neurony i zaburzają normalny, naturalny rozwój mózgu. Dlatego własnie, podobnie jak w przypadku innych substancji typu: kawa, tytoń czy alkohol, konopie nie powinny być zażywane poniżej pewnego dolnego progu wiekowego.

Natomiast, nie ma żadnych podpartych naukowymi badaniami przesłanek jakoby konopie, a już w szczególności te bogate w CBD, oczywiście przyjmowane w rozsądnych ilościach, miały jakikolwiek negatywny wpływ na osoby dorosłe.

Nie ma za co i prosiłbym o zaprzestanie powielania bzdur.

źródło: youtube.com

Football news:

Koeman on Griezmann in reserve: This is not a punishment. Next to Messi, we needed someone faster than Antoine
It seemed that the best goal of the weekend was scored by Lisakovich. But after half an hour, he was eclipsed by Krychowiak - a crazy shot at the near nine from the half-moon Подарки
Nikolic was sent off for arguing with the referee over a CSKA penalty. He got two yellows in 10 seconds
Ronald Koeman: Barcelona must win every game. Proud of the team
Gerard Pique: I'm proud of Barca. The team showed that they are still alive
Guardiola on 20 consecutive wins: One of the major achievements of his career, given the schedule, the pandemic
Lopetegui received a yellow card, demanding to remove Messi in the match Sevilla - Barcelona