Poland

Candace Owens pozywa tak zwanych 'Fact Checkers'

 •  

  pokaż komentarz

  @burzua Po pierwsze, nie naciskał "wielokrotnie", z tego co widzę, to w mediach była wielka debata, czy on to mówił na serio, czy metaforycznie xD.

  Nie to jest istotą tej kwestii. Jestem w pełni skłonny uwierzyć, że 70-letni dziadek usłyszał słowo "wybielacz" i wydało mu się, że tak faktycznie usuwa się mejle. Tu chodzi o to, że w ten sposób "fact checkami" możesz podkopywać wiarygodność dowolnego stwierdzenia, o ile znajdziesz najdrobniejszą nawet nieścisłość, i w ten sposób nie dość, że ośmieszać oponenta, to jeszcze do tego odwracać uwagę od faktycznych problemów.

  To tak jakbyś ty powiedział "Hajto zabił starą babę na pasach", a ja bym ci odpisał " F A C T C H E C K: nie zabił, tylko śmiertelnie potrącił" i na tej podstawie przykleił ci łatkę kłamcy, który nie trzyma się faktów. Trzeba być bardzo naiwnym, by nie widzieć, jak można tego użyć do manipulacji.

  @magdula A tutaj mamy idealny przykład fetyszyzacji fact checków ¯\(ツ)/¯. [email protected]? z tym, że Clinton ukrywała się poprzez kasowanie mejli - liczy się to, że Trump powiedział "wyczyściła kwasem" zamiast "użyła programu do usuwania danych z dysku" xD

 • Football news:

  Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
  Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
  Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
  Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
  Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
  Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
  Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years