Poland

Brytyjczycy:”stosowanie hydroksychlorochiny w leczeniu Covid-19 Nie działa”

 •  

  pokaż komentarz

  XD kisnę to xo uważasz ze apaszka czy kawałek szmatki miedlona w reku przy zakładaniu poraz enty w dłoni zabezpiecza podczas przechodzenia z miejsce na miejsce.

  @dzikuZplasriku:


  Apaszka pewnie [email protected]? daje. Kto ci każe zdejmować gdy przechodzisz z miejsca na miejsce? Poza tym nawet jeśli ściągasz to składasz tak aby nie dotknąć środka. Dłonie masz wtedy potencjalnie zainfekowane ale i tak przebywając w przestrzeni publicznej przyjmij, że dłonie masz zainfekowane. Tak samo jak kurtkę , włosy, komórkę czy okulary.
  Potem zakładasz maseczkę tak żeby nie dotykać strony wewnętrznej. Wolisz wdychać od razu wszystko co inni wykaszlą? No to wdychaj i skiśnij.

  Do tego uważasz ze na jednej stronie szmatki jest slina a na drugiej nie ? WTF. Na chirurgicznej z certyfikatem może jest ale na szmatach noszonych przez ludzi ot można tylko rozsiewać to .


  Na kilkuwarstwowej chirurgicznej raczej nie masz tak szybkiego przenikania.

  A jaka masz skuteczność takiej maseczki jeśli wchodzisz w srodowisko zakażonych i Łowisz wirusa na wilgotna maseczkę i przenosisz wirusa w inne środowisko (na mokrej masce) i z każdym wydechem emitujesz go w środowisku do którego bez maseczki by nie dotarł... bo by opdał.


  Skąd by [email protected]@#a opadł skoro wirusy które zatrzymały się na maseczce, nie mając maseczki wessał byś do płuc?
  Wszedłeś do pierwszego miejsca i łapiesz wirusa do płuc i za kilka dni rozplujesz i rozkaszlesz po dziesiątkach miejsc. Według ciebie to lepsza sytuacja dla ciebie i dla osób które cię spotkają w tych miejscach?

  To że wpadnie ci do płuc nie gwarantuje ci że Zachorujesz.


  Aha profilaktyka niepotrzebna bo nie ma pewności, że zachorujesz gdy złapiesz wirusa. Rozumiem że kolega jest tirmanem i regularnie rucha tirówki bez zabezpieczeń.

  I jaki jest sens chronić sie przed wirusem kóry sie rozwodnił z każda emisją i dł odpornośc tym kótrzy przeszli infekcjhe bez objawowo.


  Nie ma żadnych istotnych naukowo stwierdzonych faktów, że wśród wirusa zaczęła dominować mutacja niegroźna.
  A liczba osób, która np. w sposób utajony infekcję to jakieś góra 5% społeczeństwa. Aby poważnie ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa trzeba by uzyskać odsetek uodpornionych na poziomie np. 60%. Czyli mamy jeszcze z dziesięć takich kilkumiesięcznych okresów izolacji, albo idziemy na żywioł i bijemy się o palnę pierwszęństwa z USA i Brazylią.

  W laboratoriach juz to wiedzą a pomimo to ty emitujesz bzdury o maseczkach.


  Chyba w laboratoriach u Zięby.

 • Football news:

  Sterling on the record for goals in a season: we Want to win the Champions League and the FA Cup, otherwise they won't mean anything
  Sheffield will finish the Premier League season without defeats from clubs from London. 22 points in 10 games and 5 home wins
  Bonucci on Juve's draw with Atalanta: We must look at the result. This is how Championships are won
  Sterling surpassed Yaya Toure to become Manchester City's 2nd goalscorer in the history of the Premier League
  Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
  Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
  Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play