Poland

Braun pyta po co Kaczyński pisał do Żydów? Interpelacja trafiła do szefa MSZ

pokaż komentarz

Po raz kolejny żydzi sypią pisiorów. Jak w 2018 była nowela ustawy o IPN to były dwa sekretne spotkania w budynkach mosadu pod Tel Awiw i ekspozyturze Mossadu w Wiedniu, wtedy co Legutko i Poręba uzgadniali warunki kapitulacji, a wsypał ich redaktor Barak Ravid z izraelskiego kanału 10-go. W 2019 mieliśmy tajne spotkanie posłów PiS z Jonym Danieslem w ośrodku ABW w Emowie, sprawę nagłośnił poseł Winnicki dzięki informacjom z kręgów służb specjalnych. A teraz po raz kolejny, naczelnik Kaczyński za plecami Polaków uprawia zakulisową dyplomację.
Relacje Kaczyńskich z żydami są alarmujące. Lech Kaczyński na polecenie rabinów, że śledztwo w Jedwabne jest wbrew prawu rabiniczne nakazał wstrzymać to śledztwo narażając nasz kraj na szykany i eksploatowanie naciąganych teorii jakoby zrobili to Polacy z czystej nienawiści. Potem Lech dokłada się do wznowienia działalności loży Bnai Brith, inauguruje świętowanie chanuki w Sejmie i pałacu prezydenckim. Mamy potem ten szereg wypowiedzi Jarosława: typu Izrael cud naszych czasów, izrael przyczółkiem naszej kultury oraz Jarosława, co mówił mniej więcej że choćby skały srały to relacje polsko izraelskie się nie zmienią.

Football news:

Werner pro 1-0 with City: The best teams in England played. If Chelsea win the trophy, the season is a success
Tuchel on Guardiola and City: Chelsea deserved to win over the best coach and one of the best teams
Guardiola on de Bruyne's injury: It doesn't look good. He is in pain
Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game