Poland

Bloomberg opisuje jak chaotyczny był proces produkcji gry Cyberpunk 2077

 •  

  pokaż komentarz

  @pablo397: Proszę Cię, ostatni komentarz w wykonaniu jaśnie oświeconego Iwińskiego jest ostatecznym dowodem na lecenie sobie w [email protected]#?# z graczami.

  Jak mówiłem parę tygodni temu - spodziewałem się gry 7/10, a otrzymałem 9/10. I to bez względu na wyciętą zawartość, bugi itp. Ale ostatni występ CDP woła o pomstę do nieba. Pieruny go powinny trzepnąć, ażeby się opamiętał. Nie mieli pojęcia o beznadziejnej sytuacji jeśli chodzi o wersje konsolowe - i dlatego przedłużyli udostępnianie ich o tydzień?! Poza tym słowem nie wspomnieli o wyciętej zawartości. Z samego ich wykresu wynika, że powinni wydać tę grę dosłownie rok później. Nie chce mi się kłócić, ale to co Iwiński powiedział jest absolutnie niedorzeczne. Dziwię się ludziom, którzy wierzą w te dyrdymały. I dziwię się ludziom, którzy je łykają. "Łohoho, nie chcieliśmy dopuścić do takiej sytuacji" - czytaj: "Łohoho, nie chcieliśmy dopuścić do sytuacji, w której będziemy musieli ponosić odpowiedzialność za naszą pazerność.

  I gówno mnie obchodzi czy to chodzi o inwestorów, czy o faktycznych założycieli przedsiębiorstwa. Ostatecznie wychodzi na to samo.

 • Football news:

  Laporta on being elected president of Barca: The club must once again be happy and economically sustainable
  Liverpool have not won at Anfield in 8 consecutive league games for the first time since 1952
  Pioli about Milan: We are proud that we have a young team, but we need stability
  Laporta became president of Barcelona again. Under him, the club took 6 trophies in 2009
  Mourinho on 4-1 with Palace: Good week. At half-time, he said he was happy to concede a goal, the players thought I was crazy
  Liverpool dropped to 8th place in the Premier League, on lost points - 9th
  Xavi won the 6th trophy in his coaching career. His Al-Sadd became the champion of Qatar