Poland

Biedronka i Lidl będą miały konkurencję. Stworzy ją rząd

pokaż komentarz

@psychoultras: zbierasz minusy ale na wykopie to oznaka, że mówisz niewygodna dla mas prawdę. Wykopki chciałyby, żeby wszystko co produkujemy naszymi zmęczonymi od wojen i zaborów dłońmi pokrytymi szkarłatna krwią i bliznami oddawać niemiaszkom za darmo, żeby Ci nam mogli to sprzedać.

Prawda jest taka, że mimo posiadania niezliczonej ilości zalet trudno nam przychodzi okradanie ludzi a tym głównie zajmują się niemiaszkie sklepy. Bo czym innym jest kupowanie taniej i sprzedawanie drożej jeśli nie cwaniactwem I spekulacją?

Dlatego dobrze by było gdyby elita narodu, ludzie wybitni jak Morawiecki, Suski, Błaszczak, Sasin stworzyli holding spożywczy, zorganizowali go i zarządzali centralnie. Nie może być tak, że jabłka na Lubelszczyźnie są tańsze niż w Bieszczadach, to jest po prostu dyskryminacja.

Dodatkowo polski rząd powinien zająć się kilkoma innymi branżami.

1. Auta elektryczne (wiem, że coś robią ale chyba nie pykło, przy tej opozycji niestety czasami trzeba skupić się na pozytywnym przekazie zamiast konstruktywnym dzialaniu.)

2. Karty Graficzne chyba wszyscy się zgodzą, że ceny tych kart podejrzanie ostatnimi czasy poszły w górę. Jeśli to nie jest zmowa cenowa to ja nie wiem czym ona jest.

3. Szkockie Whisky no chyba wiadomo, że pazerni Szkoci robią wszystko aby polskiego obywatele nie było stać na porządnego Single Malta.

Dzięki za zwrócenie uwagi na tak ważny temat.

Pozdrawiam.

Football news:

Olivier Giroud: I'm Glad that my goal helped Chelsea win
Hulk: the Contract with Shanghai ends in December. I don't want to play in China anymore
Inter will extend their contracts with Handanovic and D'ambrosio until 2022
Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws