Poland

Białoruś - Policja bije ludzi jak popadnie

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież PiS prowadzi nasz kraj do tego samego. Czy na dzień dzisiejszy tak dużo brakuje, żeby coś takiego oglądać na naszych ulicach? Wcale nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: ja pierdziele jaki ty jesteś głupi, że w to wierzysz. Albo po prostu p%$#@$#isz trzy po trzy bez zastanowienia. Ale dobrze mówili, że od wolności, demokracji i ogólnego dobrobytu ludziom sie w dupach przewraca i potrzeba wojny by ludzie zmądrzeli. Jeszcze będziesz tęsknił za dzisiejszą Polską

  •  

   pokaż komentarz

   ja pierdziele jaki ty jesteś głupi

   @venom696: Jesteś głupszy widać ode mnie pisząc te bzdury. Wystarczy popatrzeć na to co wyrabia Ziobro, jak przemawia prezydent, Kaczynski, Sasin, Błaszczak, Terlecki, Piotrowicz, pani z trybunału konstytucyjnego, Kurski z całą TVP i cała reszta tej posłusznej armii ludzi na wskroś złych. Demolują i rozmontowują struktury państwa w biały dzień. Trzeba być skończonym głupcem, żeby nie widzieć w tym zagrożenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: taaaaaa jasne, jest zupełnie tak samo jak za PO wręcz identycznie i jakos wtedy żadnego reżimu nie było i teraz też nie będzie. Jak mówisz że w Polsce będzie jak na Białorusi to mnie śmiech ogarnia

  •  

   pokaż komentarz

   głownie przez totalną opozycje niespotykaną na skale europejską

   @WorldIsChanging: co ty człowieku [email protected] xD jaka totalna opozycja, to hasło powtarzane przez TVP za mocno ci wjechało widać. W sumie to się nie dziwię, że całościowo zmiany wprowadzane przez pis były krytykowane, przecież wszystko czego się dotknęli to zniszczyli.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: Celebryci polityczni skupiający sie w kreowaniu emocji politucznych a nie samej realnej polityki i w głownej mierze chodzi im tylko na własnym interesie.
   Pis nie jest moją partią nie moge sie doczekać aż sie rozpadną i podzielą na frakcje.
   Zadłuzają nas na ogromne pieniadze. Ogólnie robi się taka atmosfera wojenna na całym świecie a pis pcha nas w pierwsze szranki.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież PiS prowadzi nasz kraj do tego samego.

   @skyfire:


   Jak to nas prowadzi? To już 17 raz nie upadła demokracja? 80 raz nie odebrano nam wolność? 125 nie wprowadzono dyktatury? Nagle "prowadzi nasz kraj"? Pogubić się można...

  •  

   pokaż komentarz

   na marszach niepodległości

   @Candy51: Masz na myśli te marsze w których ONRowcy, kibole i inni nacjonaliści podsycani przez PiSowskie środowisko próbowały zdestabilizować porządek w państwie? Maszerując w marszu równości demolowali wszystko bez jakiejkolwiek przyczyny i szukali zadym z policją, a PiS tylko przyklaskiwał. Jakoś dziwnym trafem, gdy PiS dorwał się do upragnionej władzy wszelkiego rodzaju zamieszki ustały. Przypadek? nie sądzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: No i dostali kopa od policji. Tak samo jak protestujący aktywiści LGBT skaczący po radiowozach, którzy biją ludzi, demolują samochody i uniemożliwiają policji pracę kładąc się na ulicy. Tęczowi chuligani to wciąż chuligani i nie przybliża nas to do Białorusi

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Football news:

Kuizans will sign a 4-year contract with Leeds. Bayern will be able to return the midfielder within two years
I want to play football in the Amateur League. How much does it cost?
Porto did not respond to Manchester United's offer for Telles. The English club offered 13 million euros
Koeman on Dembele's future: I'm counting on him to wait for a chance. All decisions are made by the club and the player
Lyon announced the transfer Of the package from Milan. The amount of the transfer is 20 million euros
Lamela has been playing in different boots for several matches. Says, because of problems with the right leg
Mourinho on bale: Happy and professional, but not ready yet. I hope he returns after a break for the national teams