Poland

Belgijskiemu pedalarzowi który kopnął dziecko grozi rok odsiadki

  •  

   pokaż komentarz

   @hagendagen a ile 5 minut wystarczy? Za takie sk!!$ysyństwo z premedytacją jakie zrobił, kopiąc małe bezbronne i nic niewinne dziecko należy się rok, aby trochę przemyślał swoje zachowanie i spokorniał przez ten czas. Może zrozumie co zrobił nie tak

  •  

   pokaż komentarz

   @White_power: Czyi co mogę cie popchnąć pod auto następnie z obrażeniami zawieść do lasu i też dostane tylko rok za nie udzielenie pomocy bo tak znajomy prokurator zmienił mi czyn zabójstwa na nie dzielenie pomocy?

   Chłopak zginął nie dlatego że nie udzielono mu pomocy tylko skrupulatnie mu jej uniemożliwiono. Jak dla mnie to zabójstwo bo babsko działało z premedytacją.

  •  

   pokaż komentarz

   @Alusowy: na moje oko gość przejeżdżał obok widać że jest na skraju ścieżki z ciezarem ciała bardziej po prawej lewa odruchowo się wychyla żeby łapać balans niestety w tamtym miejscu stoi Górniak i przez przypadek dostaje kolanem w plecy. Gość na moje oko winien tego że powinien się zatrzymać albo zejść z roweru a nie próbować przejeżdżać bokiem. Cała sprawa wydaje się wypadkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @bourgeois: za spowodowanie wypadku śmiertelnego, np samochodowego jest od 6 miesiecy do 8lat więzienia. Ostatni przypadek z nowych polskich dróg jak facet jechał nieprzepisowo i zabił dwie osoby. W artykule pisali, że właśnie tyle mu grozi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Alusowy: Widzę, że jesteś równie bystry jak ten kolarz, który nie pomyślał o tym, że kopniak od faceta ważącego 70-80 kg może zrobić krzywdę małemu dziecku. Trochę gorzej by wycelował (co nie byłoby dziwne biorąc pod uwagę, że jechał rowerem po śliskiej nawierzchni), trafił w głowę i nieszczęście gotowe.

   oczywiście że tak. Ja też bym tego gówniaka tak kopnął jakby mi szedł po całej ulicy

   @galareta: I byś poszedł siedzieć, czy tam zawiasy dostał, za pobicie( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to nie ulica, tylko jakaś ścieżka w parku/ lesie więc ruch pieszych nie jest tam zakazany.

  •  

   pokaż komentarz

   @hagendagen nie ma czegoś takiego jak nieumyślne zabójstwo.To o czym mówisz "fachowo" nazywa się nieumyślne spowodowanie śmierci.
   Pobicie że skutkiem śmiertelnym to pobicie że skutkiem śmiertelnym ;)
   Nigdzie nie ma słowa "zabójstwo",bo za ten czyn przewidziana jest kara od 8 lat do dożywocia :)

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie wkurzają te matki nie potrafiące gowniaka upilnować, i idą takie święte krowy cała szerokością chodnika, ze nawet przejść ciężko. Ale kopanie bombelka to już przesada, damskie gacie mu chyba za mocno uciekały na dupie

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie wkurzają te matki nie potrafiące gowniaka upilnować, i idą takie święte krowy cała szerokością chodnika, ze nawet przejść ciężko. Ale kopanie bombelka to już przesada, damskie gacie mu chyba za mocno uciekały na dupie

   @lubiecie: Mnie wk#?!iają pedalarze myślący, że wszędzie mają pierwszeństwo. Latem jeden jechał na rowerze i dzwonił na wszystkich. Pluł się do jakiejś kobiety z dzieciakami. Powiedziałem, że jak jeszcze raz zadzwoni to mu ten dzwonek z kierownicą [email protected]@%[email protected]ę. Typ nie znał przepisów, zap$$!%!#ał w strefie zamieszkania i się strasznie dziwił, że mu ludzie nie chcą schodzić z drogi.

  •  

   pokaż komentarz

   @lubiecie: mała rada na lepsze życie, nie wkurzaj się takimi gównami. 99%matek pilnuje dzieci, tylko Ty w złości zauważasz ten 1%, a dalej już twój umęczony ciągłą frustracją umysł robi z tego powszechny problem i zagrożenie. Nie warto, a dla zdrowia lepiej odpuścić.

  •  

   pokaż komentarz

   @lubiecie: przecież w tym przypadku dziecko szło obok matki po wąskiej drodze gdzieś na odludziu. rowerzysta wystarczyłoby, że by zwolnił, powiedział "przepraszam" i nic nikomu by się nie stało. ale, że gościu jest zjebem, więc normalne zachowanie było dla niego za trudne i go zamknęli do ciupy.

  •  

   pokaż komentarz

   @lubiecie: Gdzie Ty tam kolego masz chodnik? Druga sprawa. Po chodniku również pieszy ma absolutne pierwszeństwo. Sam jeżdże codziennie do pracy na rowerze. Na chodniku jak trzeba to zwalniam i do 1kmh. Gnębię również wszystkich kretynów łażących po ścieżce rowerowej oraz jeżdżących ciołków po chodniku mimo obecności ścieżki rowerowej. Jeszcze bardziej gnębię pedalarzy jeżdżących po jezdni mimo obecności ścieżki rowerowej... Tych pseudokolarzy nienawidzę najmocniej.

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatnio sie dziwilem, ze Belg poszedl siedziec za nalanie piwa w barze, widac Belgowie tak lubia, zapelniac sobie wiezienia takimi ludzmi zamiast kryminalistami

  •  

   pokaż komentarz

   zapelniac sobie wiezienia takimi ludzmi zamiast kryminalistami

   @OlekAleksander: ja też uważam, że pedalarzowi nie należy się więzienie, tylko roczna obserwacja na zamkniętym oddziale psychiatrycznym i dożywotni zakaz poruszania się na czymkolwiek innym niż nogi.

  •  

   pokaż komentarz

   @LaurenceFass: w podanym linku jest jedynie wzmianka:

   Tymczasem jak informowała "Gazeta Wyborcza", w 2011 roku pijani rowerzyści stanowili 40 proc. zatrzymanych przez policję i aż 45 proc. osadzonych w więzieniu.

   Hmm ciekaw jestem skąd tą statystykę wzięła gazeta wyborcza. Być może tak było, ale ciekaw jestem ile z tych osadzonych za jazdę po pijaku na rowerze to były osoby będące na zwolnienu warunkowym, albo z innymi wyrokami w "zawieszeniu". Ale zgadzam się że zmiana kategorii z przestępstwa na wykroczenie była słuszna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7