logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Aplikacje randkowe zmieniają ludzkość w najgorszy możliwy sposób

 •  

  pokaż komentarz

  @Pan_Grys: Nowi użytkownicy są promowani, żeby uzależnić ich od apki, dlatego też na początku masz dużo matchy i po paru dniach to spada. Jeśli przewijasz każdą kobietę w prawo to twój ranking też spada, musisz być bardziej wybredny i dokonywać selekcji. Najlepsze konta męskie są wyświetlane kobietom, bo celem twórców aplikacji jest zachęcanie kobiet do używania apki, facetów nie muszą, bo mają ich już w nadmiarze. Twój ranking rośnie też gdy kobiety ci piszą, ale musisz odpisywać i prowadzić jakąś rozmowę.

  Dlatego Tinder Plus/ Gold jest dobrą opcją, bo wtedy masz wysoki match rate, odlajkowujesz tylko te, które cię polubiły i piszesz do nich od razu mając wtedy większą szansę, że odpiszą. Warto nawiązywać do ich opisów albo pisać coś odnośnie zdjęcia niekonwencjonalnego. Jak loszka odpisuje zdawkowo to najlepiej szybko sobie dać spokój z taką, bo nic z tego nie będzie. Umówienie spotkania to powinna być kwestia max 2-3 dni pisania, w przeciwnym wypadku do niczego nie dojdzie.

  Z Tinder Gold masz też paszport czyli możesz zmieniać lokalizacje. Możesz zrobić tak, że zmieniasz lokalizacje na Tajlandie, dajesz zdjęcie Chada z google grafika zamiast swojej mordy polskiej i jak azjatki ci wyexpią profil to wracasz do Polski. Jak sobie za bardzo zjebiesz profil to wtedy to nie pomoże i trzeba zrobić nowe konto na nową kartę sim.

  Warto też sobie zrobić konto kobiety, żeby zobaczyć jak wyglądają twoje zdjęcia na czyimś telefonie, bo często tinder je c!!??wo przycina (musi być kwadratowy format) oraz po to aby się podbudować na widok tego jak c!!??wa jest konkurencja. Obstawiam, że stanowią ją w dużej mierze wykopki tutaj z bólem dupy. Typki, którzy robią samojebkę Xiaomi w aucie z bluzą i myślą, że lachony same będą im wsiadać na kanapę z tyłu XD

 • Themes
  ICO