Poland

80-latek ma tak wielką odleżynę, że do środka można włożyć dłoń. Córka o...

 •  

  pokaż komentarz

  @Deymien: 1,5 roku temu moja krewna leżała na onkologii w szpitalu uniwersyteckim w mieście wojewódzkim. Ponieważ do szpitala było około 80 km w jedną stronę, jej dzieci podzieliły się obowiązkami, codziennie ktoś inny jeździł do niej ją myć, doglądać lub po prostu być z nią. Starali się być w szpitalu w okolicach południa, żeby pomóc jej z obiadem. Jej choroba spowodowała, że przestała chodzić tuż przed przyjęciem do szpitala. Na noc pielęgniarki na oddziale zakładały jej pieluchę. Któregoś dnia na oddział zawitał jakiś bardzo ważny pan profesor ściągnięty na konsultację do mojej krewnej. Przyszedł ją zbadać podczas obchodu porannego. Moja krewna odmówiła i oświadczyła przy wszystkich lekarzach i pielęgniarkach biorących udział w obchodzie, że nie podda się badaniu, ponieważ jest cały czas w nocnym pampersie. No i wtedy rozpętała się burza jak 150. W każdym razie, zaraz rozdzwoniły się telefony od piguł do dzieci mojej krewnej, że trzeba się mamą natychmiast zająć. Pierwsza dojechała jej córka, która została w drzwiach oddziału przywitana wrzaskiem: Mamę do kąpieli! A potem były jakieś op!$%?%$anki i głupie przytyki, że nikt z dzieci nie przejmuje się losem matki. Moja krewna wkurzyła się i kazała wezwać ordynatora, oświadczyła mu, że ona sobie nie życzy takiego traktowania. Na koniec rozmowy poprosiła go o rozliczenie pielęgniarek z tego ile dostały blach ciasta, kawy i do "kieszonki" z prośbą o opiekę.
  Po tygodniu moja krewna była w domu. Do końca jej pobytu pobytu w szpitalu jedyną życzliwą osobą dla niej była salowa, która sprzątała oddział.

 • Football news:

  Nemanja Matic: For Manchester United, every game is a final. We will lose points - it will be difficult to catch up with City
  Fortune has issued a form in support of the pubs of Dusseldorf. It is stylized as a uniform of waiters
  PSG wants to sign Messi, Depay, Wijnaldum, Alaba and Hyusay as free agents
  Stefano Pioli: Milan must step on the gas. The match with Roma will be for 6 points
  Guardiola about 2:1 with West Ham: City realized that a beautiful victory is not worth waiting for, after 15 minutes
  Ter Stegen finished the warm-up ahead of schedule due to pain in his hand, but left in the start for Seville
  Man City have not lost in 27 consecutive games. Best streak since 2017