Poland

16 Stanow USA znosi wyszystkie obostrzenia maseczki itd... powort do normalnosci

  •  

   pokaż komentarz

   O, nawet Georgia w której Biden wygrał XD (zakładając że mapka z miniaturki na zielono ma stany które zniosły restrykcje)

   źródło: chrome_IcB6J6zKUY.png

  •  

   pokaż komentarz

   @noffi: Ograniczanie wolności zdrowym ludziom to największa paranoja. Nie bez powodu w starej ustawie o zwalczaniu chorób zakażnych do stosowania środków bezpieczeństwa można było zmusić wyłącznie osoby chore lub podejrzane.

   Robią z nas tresowane bydło wymyślając co raz to nowsze fikołki do wykonywania. Niech mi ktoś pokaże badania o skuteczności masek na zewnątrz i sensie ich noszenia przez osoby zdrowe. Niech mi ktoś powie jaki jest sens zamykać ludzi młodych, a starym zostawiać otwarte kościoły? Po co była dyskrymiancja w postaci godzin dla seniorów, jeśli ci seniorzy mogli robić zakupy w dowolnej porze.

   Po co jest co całe proprytetowe szczepienie lekarzy, jeśli wszyscy mają [email protected] i dalej leczą dobrym słowem i czarami przez telefon? Ile jeszcze będziemy siedzieć w tym cyrku?

  •  

   pokaż komentarz

   @noffi: W ogóle te jakieś "wirusy", "zarazki", to ściema. Przecież wiadomo, że te wszystkie "nagrania z mikroskopów" to fotomontaż. Nikt nigdy nie widział żadnego wirusa ani bakterii, one nie istnieją, to komputerowe animacje dla ogłupienia owiec. /s

  •  

   pokaż komentarz

   @rtpnX: A u nas wały na respiratorach, wały na wyborach, wały na maseczkach, wały na szczepionkach itd. to pewnie robione jest dla dobra ludzi, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dodatku sztucznie regulowane statystyki zakażeń, a nie chorych, to też dobrze wpływa na zdrowie odbiorców wiadomości w mediach :-). Wmawianie ludziom, że przez rok zasłaniamy twarze nawet papierem toaletowym i będzie dobrze, statystyki opadły, ale teraz po roku trzeba nosić sześć najlepiej, bo jest źle i tamte nic nie dawały, a jednak nie skoczyło do 70k ale spadały zakażenia, sezon mija, to teraz skupiają się na powikłaniach z braku opieki zdrowotnej, bo zapchana służba zdrowia, lekarze unikają chorych, bo covid to król, czy brak personelu/sprzętu - to też dobre dla ludzi, prawda? Dlatego ci co nie mają jak u nas manii wielkości, umysłu janusza, który wykorzystuję okazję by dopiąć swego kosztem ludzi, to powoli odpuszczają.

  •  

   pokaż komentarz

   @irolslozok: gdyby to bylo rok temu to bym sie w ch?# cieszyl. Teraz (widzac jak duza czescia tej zjabanej szopki sa media - i jak bardzo skuteczne w tym są) bardziej sie martwie ze ten eskperyment (ktory wg mnie sie powiedzie i Texas i inne stany beda sobie normalnie zyly) bedzie w mediach opisywany tak ze 95% ludzi poza tymi stanami nie bedzie wiedziala czy ludzie tam umieraja na ulicach czy wszystko jest cacy. Z przewaga informacji ze ludzie umieraja na ulicach.

   Juz widze naglowki sa miesiac - Teksas nowe Włochy, Teksas - tak sie konczy znoszenie zakazow - i jakies zdjecie z konwojem trumn. I ludzie to lykna i przez kolejne miesiace bedzie "chcesz miec nowy Teksas? siedz na dupie!" itp

   Wiec nie ciesze sie jeszcze przedwczesnie bo w Szwecji tez ludzie niespecjalnie umieraja a dalej kraje Europejskie sraja po gaciach jak maja zniesc najmniejsze obostrzenia.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Football news:

Lingard scored 8 goals in the Premier League season, repeating his personal best
Antonio Conte: Inter have grown a lot in all aspects in two seasons
Vazquez will miss the rest of Real Madrid's season. He has a sprained cruciate ligament
Mesut Ozil: Real Madrid are the favourites for the La Liga title. Benzema - the best striker of the championship
Bixant Lizarazu: Benzema is one of the best players in the history of French football
A cautious line-up hurt Barca in the first half and forced them to go all-in. Second half = fun
Messi does not score against Real Madrid after Ronaldo's departure to Juve. In the last clasico before the transfer, both scored